Terapi ve Masaj
Evde Masaj
Masaj, keyif ve lüks değil tıbbi bir ihtiyaçtır,düzenli aralıklarla alınması vücudu fiziksel ve ruhsal rahatsızlıklardan korur. Masör ve masöz terapistlerin bilgili ve tecrübeli olması, masaj yaptıracak kişi ile pozitif kontak kurması, masajdan alınan verimi arttırır. Masaj salonu na gitmek bazen masajdan  alacağımız hazzın maksimuma ulaşmasını sağlayamayabilir.Günümüzde insanlar masaj solunu yerine , evde masaj keyfinin vereceği rahatlığı ve konforu tercih ediyorlar.Evde masaj yaptırmak yukarıdaki önemli faktörlerin yanında  masaj sonrası insanın kendi evinde olmasının verdiği rahatlık, tekrar giyinip dış çevre koşullarında evine gelene kadar yolda geçireceği stres ve zaman kaybının engellenmesi, kişinin masaj sonrası doğrudan dinlenmeye yönelmesi, evde yapılan masajın önemini arttırır.
Masaj hizmetini evde vermek, masör ve masöz içinde motivasyon ve performans artırıcı etkisi vardır.

"Terapi ve Masas", size evde masaj rahatlığını yaşamanız için uzman masör ve masözlerimiz, haftanın her günü  saat 09:00 -22:00 arası dilediğiniz bir saatte evde masaj hizmetini vermeye hazırdır.

Evde Masaj

Size göndereceğimiz masaj terapist uzmanlarımızın  gerekli bütün hijyen kuralları  ve firmamızın güvencesi altında olacaklarından emin olabilirsiniz.  Evde masaj yaptırmak isteyenlerin de belirli etik kurallar içinde olması gerekir.
BAYANLARA  BAYAN MASÖZ VE  BAYLARA DA BAY MASÖRLERİMİZ ile hizmet vermekteyiz. Masaj hizmeti sırasında masör ve masözlerizden etik dışı isteklerde bulunulmamasını rica ediyoruz. Aksi takdirde masaj hizmeti sonlandırılacaktır.

 

Online Rezervasyon

 

Fiyat Listesi

 
< Önceki   Sonraki >
Her Hakkı Saklıdır © 2020 Terapi ve Masaj - Masaj Terapisi, İstanbul - terapivemasaj@hotmail.com