Terapi ve Masaj - Masaj Terapisi - İlanlar - Masörler - Uzm. Masör Eyüp Meşe
Terapi ve Masaj
Beni hatırla

Uzm. Masör Eyüp Meşe

Tüm ilanlarına bak; eyupmese
Öncelikle Herkese Merhabalar;
Kendinizi Uzman Ellere Bırakın !!
Eyüp Meşe 2004 Yılından Beri Türkiye Genelinde ve Yurtdışında Bir Çok Kişiye Hizmet Vermiş Profesyonel Masaj Terapistidir.. 
Şuanda Ünlülere, İş Adamlarına, İş Kadınlarına, Dünyaca Ünlü Starlara, TV Oyuncularına, Showmanlere, Medya Patronlarına, Kurumsal Şirket Sahiplerine ve Çalışan Personellere, Baylara, Bayanlara, Çiftlere Profesyonel Masaj Hizmeti Vermekteyim. Masaj Eğitimi mi Marmara Üniversitesi BESYO'dan Mezun Olduktan Sonra Eğitimimi Yurtdışında Tamamladım.
Eğitim Aldığım Ülkeler; Londra, Kanada, Çin, Rusya, Hindistan, Tayland, Japonya ve Türkiye'den Eğitimler Aldım. Aynı Zamanda Milli Eğitim Müdürlüğünde Masaj Eğitmeni Olarakta Görev Yapıyorum. Yaklaşık 14 Yıldır Dünya'nın Her yerine Hizmet Vermeye Devam Ediyorum. 

Müşterilerimde Aradığım Özellikler; 
Dürüst, Seviyeli, Saygın, Güvenilir, Gizliğine Önem Veren, Titiz, Kültürlü Kişi ve/veya Kişilere Hizmet Vermekteyim. Güveneceğim Kişilere Hizmet Vermeyi Tercih Ediyorum. Bunun Aksine Diyaloglara Konuşmamı Derhal Kesiyorum. Fiyat Konusunda O Kadar Karamsar Olmayın Fiyatlarım Gayet Çok Uygun ve Cüzi Rakamlardadır. 
Masaj Hizmeti; Evlere, Otellere ve/veya İş Yerinizde'de Hizmet Verebilirim. Ayrıca Kurumsal Şirket Çalışanlarına Motivasyon Masaj Hizmeti Vermekteyim. 

Masaj Seans Çeşitlerim; Klasik (İsveç) Masajı, Zayıflama ve Kilo Verme Masajı, Bal Masaji, Anti-Stress Masaji, Terapi Masaji, Tedavi Masaji, Bora Bora Masaji, Kese ve Köpük Masaji, Hint Baş Masaji, Tüm Vücut Bali Masaji, Lomi Lomi Masaji, Ayurvedik Masaji, Çikolata Masaji, Yosun Masaji, Elmas Masaji, Uzakdoğu Masajları, Relax Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleksoloji Masajı, Thai Masajı, Shaitsu Masajı, Derin Doku Masajı, Sıcak Taş Masajı, Hamile ve Bebek Masajı, Lomi Lomi Masajı, Kese ve Köpük Masajı, Lenfa Drenaj Masajı, Selülit Masajı, Medikal Masaj, Spor Masajı, Yüz ve Dekorte Masaji ve Bölgesel Masaj Çeşitlerimle Hizmet Vermekteyim. Bu Masaj Seanslarım Çiftlere'de Uygulamaktayım.

Diğer Hizmetlerim; Reiki, Access Bars, Biyoenerji, EFT(Duygusal Özgürleşme), Yaşam Koçluğu, Başarı Koçluğu, Organlar ve Ruh Bedeni, Kayropraktik Terapi, Nefes Masaji, Facials, Termal Battaniye, Yosun Maskesi, Çikolata Maskesi, Yeşil Çay Maskesi, Çamur Maskesi, Ağda, Lazer Epilasyon,
Not; Tüm Hizmetlerim Komple Vücut veya Bölgesel Olarakta Verilmektedir.

Terapist Hakkında;
Adı; Eyüp
Soyadı; Meşe
Sicil No: 16109920130027214788
Unvanı; Spor Masörü, Reflexologist, Doğal Terapiler Uzmanı, Kayropraktik Terapi Uzmanı, Ünlülerin Masaj Terapisti, Uzakdoğu Masajlar Uzmanı, Zayıflama ve Kilo Verme Uzmanı, Holistik Tıp ve Alternatif Tıp Uzmanı, Eğitmen, Yazar
Doğum Tarihi; 03.02.1987
Doğum Yeri; İstanbul
Boy ve Kilo; 1,86 / 80 
Vücut Yapısı; Atletik ve Esmer
Eğitim; Marmara Üniv. BESYO, Kadiköy Halk Eğitim ve Akşam Sanat Okulu, Virginia School Masage, The London School of Thai Massage, Watpo Thai Traditional Massage School
İletişim;

Not; Resim, İçerikler ve Sertifikalar Şahsıma Aittir. Kopyalanmaz Kullanılmazdır. Kullananların Hakkında Yasal İşlem Yapılacaktır.
Saygı ve Sevgilimle
Fiyat:  
İrtibat:
Uzm. Masör Eyüp Meşe
05427866494
34000
İstanbul
Eposta: eyupmese@mail.ee
Uzm. Masör Eyüp MeşeUzm. Masör Eyüp MeşeUzm. Masör Eyüp Meşe
Her Hakkı Saklıdır © 2018 Terapi ve Masaj - Masaj Terapisi, İstanbul - terapivemasaj@hotmail.com