Terapi ve Masaj
Beni hatırla

Bisa El Ayak Terapi Merkezi

Tüm ilanlarına bak; masajist
Merhaba Güzel insanlar :)
"Bisa El Ayak Terapi Merkezi" kurucusu ben Gülay Demirci...
Zihin ve beden uyumuna yönelik; kişinin ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenen mükemmel Ayurveda Masaj terapileri ile karşınızdayım.
Endonezya Bali'de, Uzakdoğuya özgü ve uluslararası standartlarda almış olduğum eğitimler ile hizmet sunmak için buradayım. lnsan sağlığına ve hijyene önem veren, büyülü atmosferi ile enerjisi yüksek butik bir merkezde doğal yağlar ve bitkisel ürünler kullanarak siz değerli misafirlerime hizmet sağlamaktayım.
Eğer sizde yaşam enerjinizin düştüğünü hissediyorsanız çakralarınızda bir blokaj olabilir ; Migren, Baş ağrısı, Uykusuzluk, Fibromiyalji, Bel ve boyun ağrısı, Yorgunluk, Kas eklem ağrısı, Hormonal dengesizlikler, Sindirim bozuklukları , Sinüs tıkanıklığı ve daha bir çok rahatsızlık belirtileriniz için doğal ve etkili masaj tedavi yöntemlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz.:)
●Ayak Refleksoloji Masajı
● El Refleksoloji Masajı
●Geleneksel Baliye özgü Bali Masajı
● Ayurveda Abhyanga Detoks Masajı
●Ayurveda üçüncü göz Shirodhara Terapi
●Ayurveda Pizhichil Canlandırıcı Terapi
●Ayurveda Sırt ve Bel Ağrısı için KatiVasti Terapilerinden biri mutlaka sizin için en iyisi olabilir. Detaylı bilgi almak için haftanın 7 günü Saat 10:00 -21:00 arası 0530- 247 31 03 telefon numarasından bizi arayabilir , Asistanım Bahar hanım'dan rendevu talebi için destek alabilirsiniz.
Hakkımda daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıda yazan web sitemi ziyaret edin. Umarım en kısa zamanda görüşürüz Şimdiden hepinize kucak dolusu Sevgiler :)Bisa..
www.bisaelayak.com
Fiyat:  
İrtibat:
Bisa
0530- 247 31 03

İstanbul
Eposta: info@bisaelayak.com
Bisa El Ayak Terapi MerkeziBisa El Ayak Terapi MerkeziBisa El Ayak Terapi Merkezi
Her Hakkı Saklıdır © 2020 Terapi ve Masaj - Masaj Terapisi, İstanbul - terapivemasaj@hotmail.com