Terapi ve Masaj
Beni hatırla

Spiritul Masaj Terapis AJNA

Tüm ilanlarına bak; masajist
Merhaba Güzel Varlıklar,
Spiritual Danişman/Ruh Koçu 7yıllık Sertifikali Masaj Terapisti ve 3 yıllık Sipiritual Dakini eğitimli, eğlenceli, derin, zengin sevinç dolu bir zevkle size ilham veren tatlı, tutkulu bir şifaciyimdir.
Sevginin kalbinde yaşamayı seçenler için buradayım. .
Masaj ve Enerji çalışmalarimi Sipiritual ile birleştirerek seans boyunca size zihinsel, fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendinizi iyileştirmek ve yenilemek için vücudunuza rehberlik ederim. Her kişinin ihtiyacı doğrultusunda tüm oturumlarda dengenizi bulmada size yardimci olurum. Seanslarimin sonunda ise zihniniz mutlu bir hal alıp ruhunuz yüksek bir titreşimle sıfırlanır ve pozitif enerji ile kaplanırız.
Acele edilmemiş kaliteli zaman ve oturumlar tercih sebebimdir ...Minimum 90 dakika seans yapar, sizinde rezervasyon yaptırmadan önce kendinize uzun bir zaman yaratmaniz konusunda bunun önemini vurgulamak isterim.
Görüşmelerimi güven ve samimiyete dayalı olarak sadece 5 yıldızlı otellerde yapmakla birlikte; Modern Eğitimli Bay Bayan ve Çiftlere hizmet vermekteyim :)
Eğer sizde gerçek bir Sipiritual Masaj deneyimi arıyor ve benimle muhteşem bir keşife çıkmak isterseniz, şaşırtıcı sonuçlar almak için zaman kaybetmeden arayın beni :)) yada wahtsup üzerinden yine 0532 460 91 10 dan yazın konuşalım.
SEVGİYLE AJNA ❤
Web Sitesi:
Fiyat:  
İrtibat:
AJINA
0532 460 91 10

İSTANBUL
Spiritul Masaj Terapis AJNASpiritul Masaj Terapis AJNASpiritul Masaj Terapis AJNA
Her Hakkı Saklıdır © 2018 Terapi ve Masaj - Masaj Terapisi, İstanbul - terapivemasaj@hotmail.com